O nas

Apartamenty inne niż wszystkie

Apartamenty Mielec przy al. Ducha Świętego to komfortowe mieszkania położone w cichej i spokojnej okolicy. Lokalizacja naszych apartamentów to doskonała propozycja zarówno dla osób przyjeżdżających do Mielca w celach biznesowych, jak i wypoczynkowych. Jest to miejsce pełne zieleni, które jednocześnie stanowi znakomity punkt komunikacyjny. Można tu odpocząć będąc w niedalekiej odległości od sklepów, restauracji, aptek, stacji benzynowych i innych istotnych dla dogodnego pobytu punktów infrastrukturalnych.

Co zapewniamy?

Apartamenty Mielec, aleja Ducha Świętego

Zatrzymując się w naszych apartamentach stawiasz na zadowolenie i satysfakcję.

Apartamenty przy al. Ducha Świętego urządzone są w wysokim standardzie – w sposób nowoczesny, kompleksowy i funkcjonalny. Dla naszych gości udostępniamy apartamenty cztero-, sześcio- i ośmioosobowe, z których każdy wyróżnia się wyjątkową estetyką i komfortem. Każdy apartament Mielec posiada aneks kuchenny wyposażony we wszystkie najpotrzebniejsze sprzęty – od czajnika bezprzewodowego i lodówki, poprzez mikrofalówkę, aż po płytę indukcyjną. Przy aneksie kuchennym znajduje się część jadalna ze stołem i wygodnymi krzesłami.

Zarezerwuj nocleg w luksusowym apartamencie

Sprawdź oferty wynajmu krótkoterminowego

Wygoda i komfort

Na naszych gości czekają wygodne łóżka, telewizory LCD z bogatą ofertą programową, darmowe Wi-Fi oraz łazienki przy każdym apartamencie. Bezpośrednio przy budynku znajduje się parking, który jest darmowy dla naszych gości. Apartamenty przy al. Ducha Świętego pomieszczą łącznie ponad 40 osób, dlatego zapraszamy do nas również grupy zorganizowane.